Treshe qen i anulohet

Beteja më e mirë e qenve të anulohet Fabrika, qeni i pathyeshëm i qenve të anulohet drejtpërdrejt me materiale me cilësi të lartë dhe çmim konkurrues. Është e përshtatshme për pronarët që ecin me qen pa ndjekur ato hap pas hapi. Greshja më e mirë e qenve të anulohet është 4 metra e gjatë me një buton të kontrollueshëm dhe dorezë të rehatshme. Pronarët mund të kontrollojnë butonin për të mbajtur qentë rreth tyre dhe për t'i mbrojtur ata.


Avantazhet e zinxhirit të gjatë të qenve të anulohet janë se është fleksibël dhe i thjeshtë për të vepruar, frenon shpejt dhe ka një rrokje më të rehatshme; Shell është bërë nga materiale plastike të guximshme, e cila nuk është e lehtë për t'u thyer, dhe është e lehtë për t'u pastruar; Gjithashtu, zinxhirin më të mirë të qenve të anulohet mund t'i japë një gamë të mjaftueshme të lëvizjes, etj. QQPets është shumë profesionale në prodhimin e leashes më të mirë të qenve të anulohet.

Qeni i anulohet: Fabrika Direct i vogël Nylon i ri i anulohet qeni-qqpets
Qeni i anulohet: Fabrika Direct i vogël Nylon i ri i anulohet qeni-qqpets
Guangzhou Qianqian Pet Produkte Co, Ltd u gjet në vitin 2005. Është e vendosur në qytetin Guangzhou, Provinca Guangdong. Është një fabrikë e njohur direkt në Kinë. Kompania jonë ka ekspertizë dhe përvojë të thellë. Ne kushtojnë veten për të hartuar, prodhuar dhe shitjen e llojeve të produkteve të përkëdhelur. Të tilla si collars qen, leashes qeni, harnesses qen dhe kështu me radhë. Shërbimi më i mirë për të gjithë, produktet më të mira për kafshët shtëpiake. Mirë se vini të vizitoni fabrikën tonë.
Gërmëria e kafshëve të nxehta: Shitje e nxehtë Fabrika e vogël e tërheqjes së kafshëve Qqpets
Gërmëria e kafshëve të nxehta: Shitje e nxehtë Fabrika e vogël e tërheqjes së kafshëve Qqpets
Madhësia e vogël e vogël e tërheqjes së kafshëve të dizajnuara për trajnimin e qenve pa ndjekur ato hapa nga hapat. Është i përshtatshëm me një buton për të kontrolluar gjatësinë. Nëse keni ndonjë ide, të mirëpritur të na kontaktoni për të marrë më shumë informacion.
Zinxhiri i qenve të makinës: Fabrika me shumicë najloni tërheqëse përkeqësuese | qqpets
Zinxhiri i qenve të makinës: Fabrika me shumicë najloni tërheqëse përkeqësuese | qqpets
Përfitimet kryesore: Duke ecur qentë pa pas hap pas hapi Butoni automatik për të kontrolluar gjatësinë e zinxhirit të qenve Lehtë për të vepruar me një buton. Ne kemi pesë ngjyra për të zgjedhur, dhe mund të personalizohen logon dhe ngjyrën që ju pëlqen.
Gërshime të gjata të anuluara: Leashes Auto Retractable për Dogs Fabrika Direct-QQpets
Gërshime të gjata të anuluara: Leashes Auto Retractable për Dogs Fabrika Direct-QQpets
Oem&ODM janë të mirëpritur.Guangzhou Qianqian Pet Produkte Co, Ltd u gjet në vitin 2005. Është e vendosur në Guangzhou City, Provinca Guangdong. Si një fabrikë e njohur direkt në Kinë, kompania jonë ka ekspertizë dhe përvojë të thellë. Ne kushtojnë veten për të hartuar, produkt dhe shitje të gjitha llojet e produkteve të përkëdhelur. Të tilla si jakë manar dhe zinxhir, parzmore manar, jakë qeni, zinxhir qen, parzmore qen etj.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip