Qendra e Produktit

Qëllimi ynë është "cilësi e mirë për mbijetesë, besim të mirë për zhvillim, duke përdorur teknologji të re për të përmirësuar cilësinë e produktit".

Produktet kryesore: Zinxhiri më i mirë i anulohet, jakë qeni, parzmore qen dhe shishe me ujë të qenve.

LEXO MË SHUMË
Customized stilin e ri me shumicë të udhëhequr qeni retractable qeni

Customized stilin e ri me shumicë të udhëhequr qeni retractable qeni

Treshe qen të anulohet (me dritë LED)Elektrik dore të ndritshme për shikueshmëri optimale në errësirë, duke përmirësuar sigurinë e natës.Merrni kujdesin më të mirë për kafshën tuaj. Le qeni juaj të jetë duke ecur.Guangzhou QQPets Pet Produkte Co, Ltd në No.23, Dalang Middle Road, Baiyun Qarkut, Guangzhou City, Provinca Guangdong, Provinca Guangdong, Produktet kryesore të Kinës Customized LED retractable Dog Leash prodhuesit nga Kina.
Me shumicë me cilësi të lartë PET Portable Dog Water shishe-Guangzhou QQPets Pet Produkte Co, Ltd

Me shumicë me cilësi të lartë PET Portable Dog Water shishe-Guangzhou QQPets Pet Produkte Co, Ltd

Shishe më të mira të udhëtimit - QQPets Pet Dog Water shishePërdorur atë gjatë gjithë ditës le kafshën tuaj të qëndronte hidratuar, nuk bëri një rrëmujë, dhe më të mirë të të gjithëve, nuk na humbën ndonjë ujë për shkak të ndonjë gjëje.Nuk pinte ujë mund të drenazhuar përsëri në shishe!Guangzhou QQPets Pet Produkte Co, Ltd në No.23, Dalang rrugë të mesme, Baiyun Qarkut, Guangzhou City, Guangdong Province, Kinë
Customized multifunksionale bungee bungee rrip rrip qeni

Customized multifunksionale bungee bungee rrip rrip qeni

Materialet e butë poliestër dhe shirit reflektues, është e butë dhe e qëndrueshme. Dhe ju mund të rregulloje ngjyrën dhe madhësinë.Ne kemi teknologji të përditësuar, pajisje dhe lëndë të para që arrijnë standardin e BE.Qeni i qenit të makinës së pranverës mund të mbajë qenin të sigurt ndërsa jeni duke vozitur.
Moda Customized Poliester Multicolor / Solid Color Dog Collar dhe Green Set

Moda Customized Poliester Multicolor / Solid Color Dog Collar dhe Green Set

Një jakë shumëngjyrëshe mund të lejojë qenin tuaj të marrë më shumë vëmendje në rrugën e zakonshme aventurë. Jo vetëm të gjallë, por edhe të qëndrueshme. Ju mund të rregulloje ngjyrën tuaj të preferuar në jakë dhe zinxhir. Oem&ODM janë të mirëseardhura.
Profesionale Sublimation Sublimation Collars Dog / Leashes / Harnesses Prodhuesit

Profesionale Sublimation Sublimation Collars Dog / Leashes / Harnesses Prodhuesit

Sublimation Dog Collars / leashes / pajimet mund të personalizohen në të gjitha llojet e dizajnit dhe ngjyrësGuangzhou QQPets Pet Produkte Co, Ltdprodhon të gjitha llojet e collars qen / leashes / pajimet. Janë gjithashtu të disponueshme edhe kolaret e qenve të poliestrës / leashes / pajime. Ju lutemi na kontaktoni për çdo informacion të mëtejshëm
Me cilësi të lartë të shtypura me porosi bandana, qen manar bandana shall-qqpets produkteve manar

Me cilësi të lartë të shtypura me porosi bandana, qen manar bandana shall-qqpets produkteve manar

Ju mund të dizajnoni produktet tuaja të kafshëve duke ofruar logon ose idetë tuaja për ne. Ne kemi më shumë se 14 vjet përvojë dhe dizajnerë profesionistë. Ne mund të projektimit të produkteve të kafshëve me dizajnin tuaj falas. Nëse doni të filloni biznesin tuaj për të shitur qen bandana dhe doni të kërkoni për një prodhues për të bërë dizajne juaj të vijnë në jetë. Na kontaktoni tani ose lini adresën tuaj të postës elektronike këtu, ne do t'ju përgjigjemi brenda 24 orëve.Guangzhou QQPets PET Produkte Co, Ltd në NO.23, Dalang Middle Road, Baiyun Qarkut, Guangzhou City, Provinca Guangdong, China Produkte kryesore Introto Dog Bandana Guangzhou QQPets PET Produkte Co, Ltd
Mefice Customabed Mesh breathable lehtë ecje qen

Mefice Customabed Mesh breathable lehtë ecje qen

Mbështetja e Harness Dog Personalizon ngjyrën tuaj të preferuar, materialin, modelin dhe logon, ka shumë pajisje të ndryshme mund të personalizohen.Ne kemi katër madhësi të përshtatshme për qen të ndryshëm. Nga të dy anët e shtrëngimit të rregullueshëm mund të rregullohen madhësia për të siguruar komoditetin e qenit.Ata mund të formojnë një parzmore të përsosur të vendosur me produktet tona të tjera.
Prodhuesit e personalizuar profesional të butë të qenve të butë

Prodhuesit e personalizuar profesional të butë të qenve të butë

Prodhuesit QQPets Customized Professional Soft Dog Dogness, në mënyrë që të furnizimit me produkte me cilësi të lartë, ne mbajmë një efektiv& Sistemi efikas i menaxhimit të cilësisë.Dizajn i lirë për ju.OEM / ODM janë të mirëseardhura.Guangzhou QQPets Pet Produkte Co, Ltdprodhon të gjitha llojet e collars qen / leashes / pajimet. Janë gjithashtu të disponueshme edhe kolaret e qenve të poliestrës / leashes / pajime. Ju lutemi na kontaktoni për çdo informacion të mëtejshëm
Personalizuar i rregullueshëm i verdhë i verdhë i qafës së qenve të qenve të shiritit të vendosur për mikun tuaj më të mirë

Personalizuar i rregullueshëm i verdhë i verdhë i qafës së qenve të qenve të shiritit të vendosur për mikun tuaj më të mirë

Cute dhe vibrant me cilësi të lartë të verdhë të verdhë qeni jakë parzmore për të vendosur zinxhir.Stili bazë i lehtë e bën produktin të qëndrueshëm dhe të lirë.Ju mund ta përdorni atë në trajnimin / ecjen / vrapimin / hiking kampe / udhëtime.
Custom Model Harness Set Bulk Blej Prodhuesi | Qqpets

Custom Model Harness Set Bulk Blej Prodhuesi | Qqpets

OEM Custom Custom Model Harness Set Prodhuesi, detaje rreth Set Harness Dog, Design Custom model nga QQPets. Get Pyetni!Cilësi të kualitetit të lartë të qenit Set Furnizuesi, QQPets specializuar në modelin e zakonshme të qenit të modelit të vendosur blerjen e pjesa më e madhe. Na kontaktoni!
Me shumicë qeni Collar Leash Set Set Prodhuesi i modelit të personalizuar

Me shumicë qeni Collar Leash Set Set Prodhuesi i modelit të personalizuar

OEM Dog Collar Leash Set Prodhuesi, detaje rreth Furnizime Dog Set nga QQPets, Get Pyetni!Cilësi të kualitetit të lartë të qenve për shkak të furnizuesit, qqpets specializuar në furnizimet e qenve të vendosura, na kontaktoni!
Ins Hot Shitet Gradient Dog Collar Shpërthimi Greshë Set me shumicë -QQPets

Ins Hot Shitet Gradient Dog Collar Shpërthimi Greshë Set me shumicë -QQPets

Ins me cilësi të lartë të nxehtë Shitet Gradient Dog Supplient Set, QQPets specializuar në furnizimet me porosi të qenve. Na kontaktoni!Profesionale Dog Set Prodhuesi, detaje rreth qqpets.Ejani të merrni zbritje dhe të konsultoheni tani!
Qëllimi i shërbimit

Siguroni zgjidhje të shpejta dhe efikase për ju të gjithë.

Furnizoni produktet më të rehatshme dhe profesionale të kafshëve për të gjithë dashamirët e kafshëve shtëpiake.

1. Hetim:Konsumatorët tregojnë stilin e dëshiruar, materialin, madhësinë dhe të gjitha kërkesat tuaja të dëshiruara.

2. Dizajn:Personalizoni dizajnin tuaj. Ekipi i dizajnit është i përfshirë që nga fillimi i një projekti për të siguruar produktet më të mira të dizajnuara me porosi që i përshtaten nevojave të klientëve.

3. Menaxhimi i Cilësisë: Për të furnizuar produkte me cilësi të lartë, ne mbajmë një efektiv& Sistemi efikas i menaxhimit të cilësisë.

4. Prodhimi në masë:Pasi mostra është vërtetuar për dizajnin në aspektin e formës, funksionit dhe kërkesës, prodhimi është faza tjetër.

5. Ne mundemi Organizoni transportin për porosi - qoftë përmes shërbimeve tona të anijeve, agjentit të transportit të klientëve ose metodave të tjera.

Rreth nesh

Guangzhou QQPets Pet Produkte Co, Ltd

Guangzhou QQPets Pet Produkte Co, Ltd, të vendosura në Guangzhou City, Provinca Guangdong, është themeluar në vitin 2005. Si një prodhues i njohur me ekspertizë të thellë dhe përvojë në Kinë, është e specializuar në të gjitha llojet e jakë manar dhe leashes, pajimet manar , collars qen, leashes qen, zinxhir qen të anulohet, parzmore qen, collars cat dhe leashes projektimin, prodhimin dhe shitjen.

Ne kemi teknologji të përditësuar, pajisje dhe lëndë të para që arrijnë standardin e BE-së. Ne kemi departamentin e vet të dizajnit, seminarin e shtypjes së transferimit të nxehtësisë, seminarin e printimit të ekranit mëndafshi për mjedisin, punëtori për gërshetim dhe seminarin e paketimit.

Fabrika jonë është një dizajn, hulumtim dhe zhvillim, prodhim dhe shitje si një e tërë, për partnerët për të siguruar zgjidhje efikase dhe të shpejtë një-stop për ndërmarrje. Ne kemi fituar një reputacion të mirë për cilësi të lartë, dizajne elegant, shërbim të shkëlqyer dhe çmime konkurruese .

Objektivi ynë është "cilësi e mirë për mbijetesë, besim të mirë për zhvillim, duke përdorur teknologji të re për të përmirësuar cilësinë e produktit". Ne do të mirëpresim ngrohtësisht ardhjen tuaj dhe dëshirojmë që ne mund të krijojmë bashkëpunimin afatgjatë.Hope ne mund të ofrojmë produktet më të mira dhe më të mirë pas- Shërbimi i shitjes për ju.

Merrni kontakt me ne
Vetëm lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formën e kontaktit kështu që ne mund t'ju dërgojmë një kuotë të lirë për gamën tonë të gjerë të dizenjove!
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip