Производ центар

Нашата цел е "добар квалитет за опстанок, добра волја за развој, користејќи нова технологија за подобрување на квалитетот на производот".

Главни производи: Најдоброто повлечено куче поводник, куче јака, кученца и куче вода шише.

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Прилагодено Нова стил на големо LED поводник

Прилагодено Нова стил на големо LED поводник

Повлечен куче поводник (со LED светло)Светла фенерче за оптимална видливост во мракот, подобрување на ноќната безбедност.Најдобро е грижа за вашето домашно милениче. Нека вашето куче сака одење.Guangzhou Qqpets Pet Производи копродукции, Ltd во No.23, Dalang средниот пат, Baiyun област, Гуангжу Сити, провинцијата Гуангдонг, Кина главни производи прилагодени LED влезени куче поводнувачи од Кина.
Трговија на големо Висококвалитетен милениче пренослив куче вода шише-Гуангжу QQpets Pet Производи копродукции, Ltd

Трговија на големо Висококвалитетен милениче пренослив куче вода шише-Гуангжу QQpets Pet Производи копродукции, Ltd

Најдобар туристички додаток - QQpets милениче куче вода шишеСе користи цел ден, нека вашето милениче остане хидрирано, тоа не направи хаос, и најдобро од сите, ние не потрошивме вода поради ништо.Не пиеше вода може да се исцеди назад во шишето!Гуангжу QQpets Pet Производи копродукции, Ltd во No.23, Dalang среден пат, Baiyun област, Гуангжу Сити, провинцијата Гуангдонг, Кина
Прилагодено мултифункционален Bungee автомобил безбедносен ремен куче поводник

Прилагодено мултифункционален Bungee автомобил безбедносен ремен куче поводник

Меките полиестерски материјали и рефлексивни ленти, тоа е мека и издржлива. И можете да ја прилагодите бојата и големината.Имаме ажурирана технологија, опрема и суровини кои го достигнуваат стандардот на ЕУ.Пролетниот автомобил седиште куче поводник може да го задржи вашето куче безбедно додека возите.
Мода прилагодено полиестер повеќебоен / солидна боја куче јака и поводник

Мода прилагодено полиестер повеќебоен / солидна боја куче јака и поводник

Шарена јака може да му дозволи на вашето куче да добие поголемо внимание на вообичаениот авантурен пат. Не само шарени, туку и издржливи. Можете да ја прилагодите вашата омилена боја на јаката и поводник. ОЕМ.&ODM се добредојдени.
Професионални полиестерски сублимациски кучиња купори / обложени / прицврстување производители

Професионални полиестерски сублимациски кучиња купори / обложени / прицврстување производители

Сублимационен куче Clairs / Leashos / Earnesses може да се прилагоди во сите видови на дизајн и бојаГуангжу QQpets Pet Производи копродукции, LtdПроизведува сите видови кучиња на кучиња / каишки / прицврстувачи. Исто така достапни се и прилагодени полиестерски кучиња за кучиња / каишки / прицврстувачи. Ве молиме контактирајте не за дополнителни информации
Висококвалитетен обичај печатени куче бандана, куче Pet Bandana Scarf-qqpets ПЕТ производи

Висококвалитетен обичај печатени куче бандана, куче Pet Bandana Scarf-qqpets ПЕТ производи

Можете да дизајнирате сопствени производи за домашни миленици со обезбедување на вашето лого или идеи за нас. Имаме повеќе од 14 години искуство и професионални дизајнери. Ние можеме да дизајнираме производи за домашни миленичиња со сопствен дизајн бесплатно. Ако сакате да го започнете вашиот бизнис за да продавате куче бандана и сакате да пребарувате за производител за да ги направите вашите дизајни да дојдат во живот. Контактирајте со нас сега или оставете ја вашата е-адреса тука, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.Guangzhou Qqpets Pet Производи копродукции, Ltd во No.23, Dalang среден пат, Baiyun област, Гуангжу градот, провинцијата Гуангдонг, Кина главни производи интрото куче Bandana Guangzhou Qqpets Pet производи копродукции, Ltd
Трговија на големо кориснички дише мрежа Лесно прошетка куче темперамент

Трговија на големо кориснички дише мрежа Лесно прошетка куче темперамент

Поддршката на кучето ја прилагодува вашата омилена боја, материјал, модел и лого, постојат многу различни додатоци.Имаме четири големини погодни за различни кучиња. Од двете страни на прилагодливата брава може да се прилагоди на големината за да се обезбеди удобност на кучето.Тие можат да формираат совршено искористување со нашите други производи.
Производителите прилагодени професионални меки миленичиња кучиња

Производителите прилагодени професионални меки миленичиња кучиња

Qqpets производители прилагодени професионални меки миленичиња кучиња темперамент, со цел да обезбеди производи со висок квалитет, ние одржуваме ефикасен& Ефикасен систем за управување со квалитет.Слободен дизајн за вас.OEM / ODM се добредојдени.Гуангжу QQpets Pet Производи копродукции, LtdПроизведува сите видови кучиња на кучиња / каишки / прицврстувачи. Исто така достапни се и прилагодени полиестерски кучиња за кучиња / каишки / прицврстувачи. Ве молиме контактирајте не за дополнителни информации
Персонализирана прилагодлива жолта пчела куче јака температура поводник за вашиот најдобар пријател

Персонализирана прилагодлива жолта пчела куче јака температура поводник за вашиот најдобар пријател

Симпатична и енергична висококвалитетна жолта пчела кучешка јака темперамент поводник.Лесен основен стил го прави производот издржлив и евтин.Можете да го користите во обука / пешачење / трчање / пешачење кампување / патување.
Прилагодено шема куче Harness Постави најголемиот дел Купи Производител | Qqpets

Прилагодено шема куче Harness Постави најголемиот дел Купи Производител | Qqpets

OEM сопствени шема куче Harness Постави производител, детали за кучиња Harness Постави, сопствени шема дизајн од QQpets. Земете прашајте!Висококвалитетни кучиња Herness Поставете снабдувач, qqpets специјализирани во сопствени шема куче темперамент Постави најголемиот дел Купи. Контактирајте не!
Трговија на големо куче јака поводник темперамент постави сопствени моделот производител

Трговија на големо куче јака поводник темперамент постави сопствени моделот производител

ОЕМ куче јака поводник Постави производител, детали за кучиња резерви поставени од qqpets, се распрашува!Висококвалитетни кучиња јака поводник Поставете го добавувачот, QQpets специјализирани за кучиња набавки во собата, контактирајте со нас!
Инс топла продажба градиент куче јака темперамент поводник сет на големо -Qqpets

Инс топла продажба градиент куче јака темперамент поводник сет на големо -Qqpets

Висококвалитетни инспирални продавачи на градиент кучиња со седиште во собата, qqpets специјализирани во сопствени кучиња резерви. Контактирајте не!Професионална кучешка темперамент постави производител, детали за qqpets.Дојди добиј попуст и се консултирам сега!
Цел на услугата

Обезбедете брзи и ефикасни решенија за едношалтер за сите вас.

Набавете ги најудобните и професионални производи за миленичиња за сите љубители на миленичиња.

1. ИСТРАЖУВАЊЕ:Клиентите го кажуваат саканиот стил, материјал, големина и сите ваши посакувани барања.

2. Дизајн:Прилагодете го вашиот сопствен дизајн. Тимот за дизајн е вклучен од почетокот на проектот за да ги обезбеди најдобрите дизајнирани производи за да одговараат на потребите на клиентите.

3. Управување со квалитетот: Со цел да обезбедиме производи со висок квалитет, ние одржуваме ефикасен& Ефикасен систем за управување со квалитет.

4. Масовно производство:Откако примерокот е потврден за дизајнот во однос на формата, функцијата и побарувачката, производството е следната фаза.

5. Ние можеме Организирајте го превозот за нарачки - без разлика дали преку нашите сопствени превозници, клиенти превозот агент или други методи.

За нас

Гуангжу QQpets Pet Производи копродукции, Ltd

Гуангжу Qqpets Pet Производи копродукции, Ltd, кој се наоѓа во Гуангжу Сити, провинцијата Гуангдонг, е основана во 2005 година. Како добро познат производител со длабока експертиза и искуство во Кина, е специјализирана за сите видови на миленичиња јаки и каиши, миленичиња прицврстувачи , кучешки јаки, кучиња, кучиња за повлекување на кучиња, кучиња за кучиња, мачки јаки и дизајнирање, производство и продажба.

Имаме ажурирана технологија, опрема и суровини кои го достигнуваат ЕУ стандардот

Нашата фабрика е дизајн, истражување и развој, производство и продажба како целина, за партнерите за да обезбеди ефикасно и брзо едношалено решение за претпријатие.Ние сте заработиле добра репутација за супериорен квалитет, стилски дизајни, одлична услуга и конкурентни цени .

Нашата цел е "добар квалитет за опстанок, добра волја за развој, користење на нова технологија за подобрување на квалитетот на производот". Ние ќе го поздравиме вашето пристигнување и посакуваме да ја утврдиме долгорочната соработка.Хоп можеме да обезбедиме најдобри производи и најдобри по- Продажна услуга за вас.

Стапи во контакт со нас
Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни!
Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски